OFFICE FOR RENT AT FARAMACIA 10 For Rent

600 € /month

Description

Zyra ndodhet tek Farmacia 10, kompleksi Arlis.
Organizimi: 3 ambiente pune, 2 tualete dhe nje ballkon
Siperfaqja totale: 118.4m2
Kati: 1
Pallat i ri, hyrje me 2 ashensor.
I pershtatshem per tipologji te ndryshme zyrash.

Property details
  • Property ID: DIS777
  • Property Type: Office
  • Property status: New
  • Price: 600 €
  • Rooms: 3
  • Bedrooms: 2
  • Baths: 1