Golden Gate Tirana TIPOLOGJI APARTAMENTESH PER SHITJE "1+1, 2+1, 3+1" Për Shitje

Çmimi sipas kërkesës

Përshkrimi

Golden Gate Tirana
2 godina banimi dhe shërbimi 10 kate me 2 kate parkim nëntokë. Ndertim me standarte europiane. Fasade e ventiluar. Ne proces ndertimi. Per me shume indomacion ose vizite ne prona ju lutem me kontaktoni ne numrin e telefonit:0682057335.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS447
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: disanial.under_construction
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1