APARTAMENT 1+1 PER QERA TEK RRUGA E KOSOVAREVE Për Qira

600 € /Muaj

Përshkrimi

Jepet apartament 1+1 me qira tek Rruga e Kosovareve. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Me nje siperfaqe prej 70m2 dhe organizohet ne: dhome ndenje ,dhome gjumi ,tualet dhe ballkon. Per me teper infomacion kontaktoni

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS456
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 600 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1