VILE ELITARE PER SHITJE NE FARKE Për Shitje

880,000 €

Përshkrimi

#VILE ELITARE NE SHITJE
Rezidenca Lisi i Arte, Liqeni i Farkes
-Sip.440m2 ndërtim
-Sip.817m2 truall
-Faze suvatimesh
-Vila disponon pishine
- Cmimi 880'000 Euro

-Rezidenca ofron cilesi te larte ndertimi, siguri 24/7 dhe hapesire te gjelberuar. Vila organizohet ne 2 sallone ndenje me kuzhine gatimi, 4 dhoma gjumi, garderobe, studio, 4 tualete si dhe verande me oborr dhe pishine. Hapesire parkimi per 4 makina. Pamje e lire.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS616
  • Lloji i Pronës: Villa
  • Statusi i pronës: disanial.under_construction
  • Cmimi: 880,000 €
  • Dhoma: 6
  • Dhomat e gjumit: 4
  • Tualetet: 4