JEPET ZYRE ME QIRA NE BLLOK! Për Qira

3,000 € /Muaj

Përshkrimi

Jepet zyre per qira ne Bllok.
Zyra ndodhet ne kat te 2 , buze rruge kryesore ,me siperfaqe 200m2.
Eshte i organizuar ne 3 ambiente pune dhe 2 tualete.
Cmimi 3000€ bruto taksat e perfshira .
Zyra eshte e lire ne 15 janar

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS674
  • Lloji i Pronës: Office
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 3,000 €