APARTAMENTE 2+1/3+1 PËR SHITJE TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT Për Shitje

Çmimi sipas kërkesës

Përshkrimi

Bëj tani investimin më të sigurt në kompleksin "GRAND PARK RESIDENCE", pozicionuar te Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë
⚫️ Tipologji 2+1/ 3+1
⚫️ Çmimi 1250 Euro/m2
Ndërtimi dallohet për standardin e lartë të ndërtimit, cilësisë dhe sigurisë.

Per me shume informaion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS584
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 1