NJESI BIZNESI 59.3 M2 PER SHITJE TEK KOMUNA E PARISIT! Për Shitje

148,000 €

Përshkrimi

Shitet njesi biznesi tek Komuna e Parisit, prane Bar Oslos.
Ka siperfaqe prej 59.3 m2 dhe ndodhet ne katin zero
I pershtatshem per market, zyre, parukeri, etj.
Disponon hipoteke
Per nje vizite ne prone kontaktoni ne 0682023631

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS603
  • Lloji i Pronës: Commercial
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 148,000 €