VILETE ME QIRA PRANE LIQENIT TE THATË Tërhequr

1,600 € /Muaj

Përshkrimi

VILETE ME QIRA PRANE LIQENIT TE THATË

Kompleks Rezidencial prane Green Valley
Sip totale 178 m2
Organizuar ne sallon ndenje + kuzhine ne katin e pare, ndersa ne katin e 2-te ndodhen 2 dhoma gjumi, 2 tualete, garderobe dhe 2 ballkone
Arredim modern
Me oborr privat me gjelberim, sip. 102 m2
Orientim Jug -Lindje,
Me sistem kondicionimi chiller

Garazh per 2 makina
Cmimi 1600 Euro/muaj (neto)

Per nje vizite na kontaktoni:
+355 68 956 8340

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS710
  • Lloji i Pronës: Villa
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 1,600 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 2