APARTAMENTE 1+1/2+1 PER SHITJE TEK SQUARE VILLAGE , SANTORINI 2 Për Shitje

Çmimi sipas kërkesës

Përshkrimi

Shiten Apartamente te tipologjive 1+1 dhe 2+1 me verande ose pa verande tek Village Square, Dhermi !

Aktualisht ne faze fillestare, me projekt qe perfundon ne 2028.
Resorti eshte pozicionuar shume prane detit dhe ofron nje game te gjere te apartamenteve dhe njesive te sherbimit
Ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të jugut të Shqipërisë, duke ofruar një jetesë të rehatshme me pamje nga deti .

Per me shme informacion me kontaktoni

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS871
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: disanial.under_construction
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës