APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE TEK BULEVARDI I RI! For Sale

177,500 €

Description

Shitet apartament 3+1+2 tek Bulevardi i Ri, kompleksi Ndregjoni.
Ka siperfaqe totale: 118.3 m2 dhe siperfaqe neto: 102 m2
Opsione me te njejten planimetri dhe orjentim ndodhen ne katin e 1-re, 2-te
Ne faze ndertimi.
Cmimi: 1'500 euro/m2
Per me teper informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne 0682023631

Property details
  • Property ID: DIS725
  • Property Type: Apartment
  • Property status: New
  • Price: 177,500 €
  • Rooms: 4
  • Bedrooms: 3
  • Baths: 2