APARTAMENT 3+1 PER SHITJE TEK RRUGA: 'JORDAN MISJA'! For Sale

223,000 €

Description

Shitet apartament 3+1+2 tek Rruga" Jordan Misja", prane qendres.
Ka siperfaqe totale prej 159,1 m2 dhe siperfaqe neto 135 m2
Ndodhet ne katin e 1-re banim te nje objekti ne ndertim.
Mundesi shume e mire investimi dhe banimi
Cmimi: 1400 euro/ m2
Per nje vizit ne prone kontaktoni ne 0682023631

Property details
  • Property ID: DIS780
  • Property Type: Apartment
  • Property status: New
  • Price: 223,000 €
  • Rooms: 4
  • Bedrooms: 3
  • Baths: 2