SHITET SUPER APARTAMENT 3+1 TEK KOPSHTI ZOLOGJIK For Sale

234,000 €

Description

SHITET SUPER APARTAMENT 3+1+2
Kopshti Zologjik, Tirane
Sip totale 156 m2
Kati 3 banim
Orientim Lindje - Perendim
Me Hipoteke

Cmimi 1500 Euro/m2
Mundesi e mire banimi dhe investimi

Kontaktoni menjehere per nje vizite:
068 956 8340

Property details
  • Property ID: DIS781
  • Property Type: Apartment
  • Property status: New
  • Price: 234,000 €
  • Rooms: 4
  • Bedrooms: 3
  • Baths: 2