APARTAMENT 1+1 PER SHITJE NE ALI DEM! For Sale

80,000 €

Description

Shitet apartament 1+1 ne Ali Dem, prane azilit te pleqve.
Ka siperfaqe 56 m2 dhe ndodhet ne katin e 1-re nga toka, ne pallat ekzistues.
I sapo investuar.
Disponon hipoteke
Cmimi: 80'000 euro
Per nje vizit ne prone kontaktoni 0682023631

Property details
  • Property ID: DIS837
  • Property Type: Apartment
  • Property status: New
  • Price: 80,000 €
  • Rooms: 2
  • Bedrooms: 1
  • Baths: 1