JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK LIQENI I THATE! disanial.reserved

1,100 € /month

Description

Jepet per qira apartament 2+1, tek Liqeni i Thate .
Ka siperfaqe prej 160m2, organizohet ne: sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe kopesht
Ndodhet ne katin e 1 , te nje pallati te ri me ashensor.
Post parkimi te perfshire ne cmim.
Per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin e telefonit ose ne whats app

Property details
  • Property ID: DIS866
  • Property Type: Apartment
  • Property status: New
  • Price: 1,100 €
  • Rooms: 3
  • Bedrooms: 2
  • Baths: 1