APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK E88 LAPRAKE For Sale

121,400 €

Description

Shitet apartament 1+1 ne Laprake.
Ka siperfaqe totale prej 83.76 m2 dhe siperfaqe neto 68.9 m2
Ndodhet ne katin e 6-re banim te nje objekti ne ndertim.
Mundesi ndarje ne 2+1
Mundesi shume e mire investimi dhe banimi
Cmimi: 1450 euro/ m2

Property details
  • Property ID: DIS869
  • Property Type: Apartment
  • Property status: New
  • Price: 121,400 €
  • Rooms: 2
  • Bedrooms: 1
  • Baths: 1