JEPET ME QIRA ZYRE NE BLLOK! For Rent

2,500 € /month

Description

Jepet zyre me qera prane Gjimnazit Petro Nini.
Siperfaqe:226m2
Zyra ndodhet ne katin e 4 te nje pallati pa ashensor, i vetmi ambjent ne kat.
Ambienti eshte i organizuar ne 4 ambiente pune ,nje zyre te ndare per drejtuesin ,nje ambjent kuzhine dhe ngrenje,2 ballkone,nje verande dhe 2 tualete.
Ambienti eshte i investuar me ndricim, sistem kondicionimi qendror.
I pershtatshem per tipologji te ndryshme zyrash, klinika estetike, dentare, kirurgjike etj.Por mund te perdoret dhe si apartament.

Property details
  • Property ID: DIS870
  • Property Type: Office
  • Property status: Used
  • Price: 2,500 €
  • Baths: 2