ZYRE PER QERA TEK FARMACIA 10, RRUGA E DIBRES! Dhënë me qira

600 € /Muaj

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 per zyra.
Apartamenti ndodhet tek Farmacia 10, kompleksi Arlis.
Siperfaqja totale: 106m2
Kati: 9
Pallat i ri, hyrje me 2 ashensor.
Organizimi: 3 ambiente pune, 2 tualete, ballkon si dhe korridor shperndares.
Ambienti jepet totalisht i investuar me parket cilesor, tavane te varuar me ndricim led etj..
Apartamenti disponon post parkimi ne katin -1.
Çmimi: 600 euro

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS190
  • Lloji i Pronës: Office
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 600 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 2