VILE INDIVIDUALE PER SHITJE TEK GREEN VALLEY, LIQENI I THATE! Tërhequr

820,000 €

Përshkrimi

Shitet vile individuale prane Liqenit te Thate, kompleksi Green Valley.

Vila e organizuar ne:
Kati -1, me siperfaqe121.5 m2;
Kati 1, i organizuar ne 1 ambient ndenje dhe ngrenie, kuzhine te vecuar dhe nje tualet.
Kati 2, organizua ne 1 dhome matrimoniale me garderobe dhe tualet te brendshem dhe 2 dhoma femijesh, me 2 tualete te brendshme.

Vila diponon 2 poste parkimi dhe kopesht me siperfaqe 433 m2.

Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS255
  • Lloji i Pronës: Villa
  • Statusi i pronës: disanial.under_construction
  • Cmimi: 820,000 €
  • Dhoma: 4
  • Dhomat e gjumit: 3
  • Tualetet: 4