APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA TE ISH STACIONI I TRENIT! Tërhequr

1,000 € /Muaj

Përshkrimi

Jepet per qira apartament 2+1 tek “Ish Stacioni i Trenit”, Tirane. Ka nje siperfaqe prej 120 m2 . Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati 12-katesh, me ashensor.
Ndertim i ri. I investuar ne detaje,me mobilim modern.
Apartamenti ka pamje te lire dhe drite natyrale gjat gjith dites.
Disponon dokumentacion te rregull hipotekor. Mundesi e mire banimi.
Ndodhet ne rrug kryesore , prane shkollave, kopshte, farmaci, stacionit urban, spitale, etj.
Per nje vizit ne prone kontaktoni ne numrin e telefonit ose ne what;s app 0682023631

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS339
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 1,000 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 2