APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK OASIS RESIDENCE Për Shitje

123,500 €

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet te Oasis,Astir,Tirane

Oasis dallohet për standardin e lartë të ndërtimit, cilësisë dhe sigurisë.

Siperfaqe 107.42m2


Per me shume informacione kontaktoni ne:

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS561
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 123,500 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 1