APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TEK ISH TREGU ELEKTRIK Tërhequr

150,000 €

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire dhe ka prane te gjitha facilitet e nevojshme per nje jetese komode.

Rruga Petro Nini Luarasi
Siperfaqe: 93.8m2
Cmimi: 150,000€

Per nje vizite ne prone kontaktoni:

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS562
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 150,000 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1