APARTAMENT 1+1 ME QERA TEK KOMPLEKSI DELIJORGJI Tërhequr

700 € /Muaj

Përshkrimi

Jepet apartament me qera tek Kompleksi Delijorgji
Tipologjia : 1+1
Apartamenti perbehet nga nje dhome ndenje te bollshme, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon
Siperfaqe:75m2
Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te kerkuara te momentit i cili ofron qetesi dhe te gjitha facilitetet e nevojshme
Cmimi: 700€\muaj, kusht eshte parapagimi me 6 muaj

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS606
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 700 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1