APARTAMENT 2+1 PER QIRA, TEK VASIL SHANTO, TIRANE. Për Qira

800 € /Muaj

Përshkrimi

Jepet apartament 2+1 me qira ne Vasil Shanto ,Tirane
Organizohet ne nje dhome ndenjie dhe kuzhine e perbashket, dy dhoma gjumi dhe nje tualet.
Ndodhet ne katin e 4-te, te nje pallati te ri, pa ashensor.
Preferohen me teper kliente te huaj ose cifte.
Cmimi 800 Eur/Muaj Bruto

Per me shume informacione, na kontaktoni:
0694763849

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS640
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 800 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 1