Apartament 1+1 per shitje tek kompleksi E88 ne Laprake Për Shitje

92,000 €

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 tek E88-I pozicionuar, në zonën e Laprakes, ne rrugen Dritan Hoxha, Tirane.
Më shumë informacion mbi pronën:
• Sip 70.65m2.
• Kati 3.
• Ndërtim i ri.
• Punime cilësore.
• Fasadë e ventiluar.
• Kompleksi rezidencial pozicionohet në një nga zonat më të dëshiruara të kryeqytetit, lehtësisht i aksesueshëm nga akset kryesore te Tiranës.
• Arkitektura e ndërtesës lejon qarkullimin e ajrit, dritë natyrale dhe integrimin e mjedisit përreth me apartamentin.
• Ambiente të përbashkëta dhe relaksuese qe ofrojnë mundesi për socializim gjatë përditshmërisë suaj.
• Barriera fizike për zhurmat, strukturë antisizmike dhe infrastrukturë e mirëorganizuar.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS645
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: disanial.under_construction
  • Cmimi: 92,000 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1