SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 TEK LION PARK Për Shitje

Çmimi sipas kërkesës

Përshkrimi

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE TEK RESIDENCA LION PARK
-Sipërfaqe neto :165.76 m2
-Sipërfaqe ballkon:13.52 m2
-Sipërfaqe e perbashket:30.33 m2
-Sipërfaqe totale:209.61 m2

-Apartamenti organizohet ne ambient ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gumi, 2 tualete, lavanteri, garderobe.

Lion Park” Residencë do t’ju ofrojë gjithçka ju nevojitet, cilësi elitare ndertimi, 5 ashensorë, fasada të termoizoluara me 20 cm kapot, veshjet e mureve dhe ndares janë me gips, lartësi kati 3.1, xhamat termoizolues triplex, siguri 24 orë, mirëmbajtje e ambienteve të përbashkëta, ambiente sherbimesh, vazo të lëvizshme nëpër ballkonet etj.

Per me shume informacione, na kontaktoni:

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS646
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 2