APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE TEK BULEVARDI I RI! Për Shitje

210,000 €

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1+2 tek Bulevardi i Ri, prane ish-stacionit te trenit.
Ka siperfaqe totale: 156.3 m2 dhe siperfaqe neto: 135.4 m2 .
Ndodhet ne katin e 9-te banim.
Ne faze ndertimi
Cmimi: 1'350 euro/m2
Per me teper informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne 0682023631

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS677
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 210,000 €
  • Dhoma: 4
  • Dhomat e gjumit: 3
  • Tualetet: 2