VILE INDIVIDUALE PER SHITJE TEK TURQOUISE MARINA Për Shitje

800,000 €

Përshkrimi

Vila ka sipërfaqe fizike 155 m2, e cila organizohet ne ambientin e ngrënies, këndi i gatimit & kuzhina, të dyja ambiente të aksesueshme në verandë. Në të njëjtin kat ka edhe një tualet dhe nje dhome gjumi. Kati i dytë është i organizuar në Dy dhoma gjumi, ajo matrimoniale me dalje në verandë, dhoma e gjumit e fëmijëve dhe një tualet. Kati nëntokë i kësaj vile mund të shfrytëzohet si ambjent Teknik.
Vila ka siperfaqe oborri prej 495m2, dhe ndodhjet ne vijen e dyte te kompleksit , shume prane plazhit.
Aktualisht ne faze suvatimesh.

Per me teper info kontaktoni agjentin e prones

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS789
  • Lloji i Pronës: Villa
  • Statusi i pronës: disanial.under_construction
  • Cmimi: 800,000 €
  • Dhoma: 4
  • Dhomat e gjumit: 3
  • Tualetet: 3