SHITET APARTAMENT 1+1 STADIUMI DINAMO Për Shitje

184,000 €

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Rruga" Sulejman Delvina", prane Stadiumit Dinamo.
Ka siperfaqe totale prej 73.8m2 dhe siperfaqe neto 63.3m2
Ndodhet ne katin e 3-re banim te nje objekti ne ndertim.
Mundesi shume e mire investimi dhe banimi
Cmimi: 2500 euro/ m2

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS803
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 184,000 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1