APARTAMENT 2+1 PER QERA PRANE ISH-STACIONIT TE TRENIT! Për Qira

800 € /Muaj

Përshkrimi

Jepet per qera apartament 2+1 prane ish-Stacionit te Trenit, tek Quartium Residence
Ka siperfaqe 91 m2 dhe ndodhet ne katin e 5-te me ashensor
Arreduar se fundmi me markat me cilesore
Cmimi: 800€/muaj
Per nje vizit ne prone kontaktoni ne 0682023631

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS804
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 800 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 2