APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE PRANE PARKUT TE LIQENIT ARTIFICIAL Për Shitje

590,900 €

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1+2 prane parkut te Liqenit te Tiranes.

Apartamenti ndodhet ne nje nga godinat elitare qe po ndertohen ne rrugen Faik Konica mes te gjelberimit te parkut kombetar.
I pozicionuar ne katin 1 banim te objektit me pamje nga rruga kryesore dhe orientim Jug.
Ka nje siperfaqje 132 m2 neto dhe 152m2 bruto + 7m2 verande.

Organizimi i brendshem:
Ambient ndenje
Kuzhine e vecuar
2 dhoma gjumi
2 tualete
nje ballkon.

Aktualisht objekti ndodhet ne fazen e dyte te instalimeve hidraulike nga brenda dhe ne faze fasade nga jasht.
Afati i perfundimit Dhjetor 2024.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS823
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: disanial.under_construction
  • Cmimi: 590,900 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 2