SHITET APARTAMENT 2+1 TEK SAN NICOLAS RESIDENCE! Për Shitje

400,656 €

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 tek San Nicolas Residence ,Dhermi. I organizuar ne sallon me pamje nga deti ,2 dhoma gjumi ,2 tualete dhe nje verande te vogel. Apartamenti eshte ne kat te 2 .Aktualisht faze murature.

Kompleksi “San Nicolas” është destinacioni turistik dhe rekreativ i standarteve të larta të cilësisë dhe sigurisë, në Shqipëri dhe në rajon. Është një projekt risi, i cili do të sjellë një vizion të ri në turizëm e një mënyrë jetese luksoze të një niveli të lartë

Projekti “San Nicolas” ka ndërthurur dizajnin modern me natyrë mesdhetare. Kompleksi do të zhvillohet me një përzierje të përbërësve të banimit, duke përfshirë vila dhe apartamente të tipologjive të ndryshme. Këto rezidenca gjenden midis gjelbërimit karakteristik të zonës. Gjithashtu, pozicionimi i kompleksit mundëson aksesin e lehtësirave dhe komoditeteve kryesore të jetesës. Palasa ofron një ndër plazhet më të bukura të rivierës së Jonit.

Kontakto per me shume info:0682039001

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS867
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 400,656 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 2