OKAZION TIPOLOGJI APARTAMENTESH 2+1/3+1 PER SHITJE TEK KOMUNA TE PARISIT Për Shitje

Çmimi sipas kërkesës

Përshkrimi

WHITE TOWER RESIDENCE
✓Objekti ndodhet ne rrugen "Medar Shtylla", ne zonen e Komunes se Parisit.

✓Ka nje siperfaqe totale ndertimi prej 4580m², me 16/17 kate mbi toke dhe 3 kate parkim nentoke.

✓Objekti ne 2 katet e para zhvillohet me ambjente sherbimi ne formen e zyrave dhe ambjenteve komerciale. Ndersa, katet e mesiperme jane projektuar per banim duke ofruar apartamente te tipologjive te ndryshme me hapesira te bollshme.

✓Disponojme opsione te ndryshme apartamentesh 2+1/3+1 per shitje ne kete objekt.
Per me teper informacion na kontaktoni!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS56
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: disanial.under_construction
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës
  • Dhoma: 1