SHITET TOKE NE PREZE ! Për Shitje

675,000 €

Përshkrimi

Shiten 9000m2 toke ne aksin Fushkruje -Vore , ne Preze. Toka eshte e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti dhe biznesi . Ndodhet ne rruge kryesore. Per me teper informaion kontaktoni ne numrin e telefonit ose ne what's app

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS138
  • Lloji i Pronës: Land
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 675,000 €