APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK OXHAKU, TIRANE Tërhequr

Çmimi sipas kërkesës

Përshkrimi

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK OXHAKU, TIRANE
ULET CMIMI NE 103 000 EURO

Tipologjia 2+1+2 ballkone
Me siperfaqe totale 89 m2
Kompleks i ri banimi
Faze tulle (ne perfundim)
Me punime cilesore
dhe facilitete bashkohore
Zone me akses dhe kerkese
te larte
Mundesi e mire banimi dhe investimi

Per me teper info apo nje vizite ne apartament mos hezitoni te na kontaktoni:
+355 69 6556 435
[email protected]

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS453
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 1