APARTAMENT MODERN 2+1 PER QERA TEK RRUGA E KAVAJES! Tërhequr

800 € /Muaj

Përshkrimi

Jepet per qera apartament 2+1 tek Rruga e Kavajes, prane kompleksit Delijorgji. Ka siperfaqe prej 116 m2 dhe ndodhet ne katin e 7-te te nje ndertimi te ri me ashensor.
Apartamenti eshte i investuar ne detaje, me arredim luksoz, i pa banuar me pare.
Cmimi: 800 euro/muaj
Per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin e telefonit ose ne what's app 0682023631

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS455
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 800 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 2