APARTAMENT 2+1 PER QIRA NE BLLOK! Dhënë me qira

750 € /Muaj

Përshkrimi

Jepet per qira partament 2+1 ne Bllok, rruga: "Pjeter Bogdani"
Ka siperfaqe 120 m2.
Organizohet ne sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet , 2 ballkone.
Arredim i ri dhe teper cilesor.
Lokacion perfekt, zona me elitare e Tiranes.
Mundesi parkimi ne zone.
Cmimi: 750€/muaj
Per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin e telefonit ose ne what's app 0682023631

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS506
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 750 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 1