VILE INDIVIDUALE PER SHITJE NE GREEN COAST RESORT & RESIDENCES Për Shitje

1,200,000 €

Përshkrimi

Rezidenca turistike dhe rezidenciale e para e këtij lloji në bregdetin Shqiptar ndodhet në një zonë unike dhe elitare vetem 150 M nga deti, në plazhin e mrekullueshem të detit Jon. Është vendi ideal për të jetuar shendetshem, në privatësi, në gjelberim, në ajer të paster dhe prane freskisë së detit.

Green Coast Resort do të ofrojë sherbime të ndryshme, si market, bar/kafe, restorante sic eshte “Ulliri” restorant, hotel me 5 yje, “MGallery” i pari i kesaj natyre ne rivieren shqiptare, Nazar Beach Restaurant, ambiente rekreative, qender sportive, vije bregdetare private, shëtitore buzë detit, arkitekture moderne, infrastrukture të standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatësi, gjelbërim, mirëmbajtje elitare, jetesë në komunitet, investim të sigurte etj.

Vila është moderne, me një super pamje shumë të bukur të detit Jon.
Vile individuale 2 katshe, me siperfaqe ndertimi 189 m2 + 316 m2 toke + 2 parkime, dhe me pamje shumë të bukur të detit dhe malit. Në katin perdhe ofron ambientin e ndenjes, kuzhine e vecuar + ambient ngrënie, një tualet dite dhe 1 depo, gjithashtu eshte mundesia e ndarjes se nje dhome gjumi, te cilat kan akses ne bacen e perparme. Kati i parë ofron një dhomë gjumi me ballkon dhe tualet (master bedroom) dhe 2 dhomë gjumi femijesh ,se bashku me nje tualet dite.. Dhomat e gjumit te femijeve kane akses me bacen e katit te pare. Vila shitet e investuar me punime extra nga pronari ekzistues, nuk eshte mbajtur asnje punim i firmes se ndertimit. Ne proces hipotekimi.


Per me teper info kontaktoni:

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS766
  • Lloji i Pronës: Villa
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 1,200,000 €
  • Dhoma: 5
  • Dhomat e gjumit: 4
  • Tualetet: 3