SHITET TRUALL PER VILE NE KASHAR Për Shitje

127,000 €

Përshkrimi

SHITET TOKE TRUALL NE KASHAR
> ULET CMIMI NGA 127 000 EURO NE 124 000 EURO

Toka ndodhet ne Kashar prane Auto Star Mercedez Benz,
Me siperfaqe 1080 m2,
Me Hipoteke,
Zona eshte e Miratuar per ndertim banim,
Mundesi ndertimi deri ne 500 m2, Ideale per 1 ose 2 vila private.

Zona me kerkese dhe akses te larte,
Vetem 350 m distance nga Rruga Illiria, Autostrada Tirane-Durres

Per me shume info apo per nje vizite tek prona na kontaktoni:
+355 69 6556 435
[email protected]

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS513
  • Lloji i Pronës: Land
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 127,000 €