SHITET APARTAMENT 2+1+2 TUALETE NË DON BOSKO, TIRANË Për Shitje

147,000 €

Përshkrimi

Apartamenti ka një vendndodhje strategjike në zonë pasi është zonë e investuar dhe ofron të gjitha mundësitë për një jetesë komode.

Apartamenti organizohet në:
1 Sallon + ambient ngrënie
2 Dhoma gjumi
2 Tualete
Ballkon

Detaje të tjera mbi pronën:
Sipërfaqe neto 94.4 m2
Sipërfaqe totale 109.39 m2
Kati 3
Ashensor
Investim i ri


Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në:
+355 69 281 5757

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS519
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 147,000 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 2