APARTAMENT 3+1+2 PER QIRA TEK STADIUMI DINAMO! Për Qira

850 € /Muaj

Përshkrimi

Jepet apartament me qera 3+1 tek Stadiumi Dinamo.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues.
Organizohet nga: sallon, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, depo e vogel, lavanderi dhe ballkon.
Jepet i arreduar.
Cmimi: 850 euro/muaj bruto
Per nje vizite ne prone kontaktoni ne 0682023631

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS607
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 850 €
  • Dhoma: 4
  • Dhomat e gjumit: 3
  • Tualetet: 2