SHITEN NJESI KOMERCIALE TEK FUSHA E AVIACIONIT! Për Shitje

Çmimi sipas kërkesës

Përshkrimi

Disponojme per shitje njesi komerciale tek fusha e aviacionit, tek Liv Rezidence.
Liv Residence është një rezidencë bashkëkohore, me një vendndodhje strategjike, e cila ofron kushtet më të mira të jetesës. Zyra & dyqane, apartamente me verandë e gjelbërim, poste parkimi dhe shumë facilitete të tjera rezidenciale kombinohen së bashku. Eleganca dhe privatësia e rezidencës ndërthuren në një atmosferë moderne për të zbuluar kënaqësinë e jetësës urbane në kryeqytet.
Punime teper cilesore, fasade e ventiluar.
Aktualisht ndodhet ne faze karabina.
Per me teper informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne 0682023631

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS665
  • Lloji i Pronës: Commercial
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës