AMBIENT ZYRASH ME QERA NE BLLOK Për Qira

3,800 € /Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QERA AMBIENT ZYRASH NE BLLOK

Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati relativisht te ri,
Ka siperfaqe totale 214 m2
Eshte i ndare ne 5 ambiente pune, open space dhe 2 tualete.
Jepet bosh i pamobiluar.
Ne gjendje te mire dhe i pershtatshem per zyra me funksione te ndryshme, call center etj,.
Nje nga lokacionet me te mira ne Tirane per biznesin tuaj!

Per nje vizite na kontaktoni menjehere:
+355 68 956 8340

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS671
  • Lloji i Pronës: Office
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 3,800 €
  • Tualetet: 2