APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE TEK LIQENI I THATE! Për Shitje

331,000 €

Përshkrimi

Shitet super apartament, papafingo 3+1+2 tek Liqeni i Thate ,tek Kompleksi Colombo.
Me siperfaqe 184 m2
Kati 5 me ashensor, i fundit
I mobiluar
Cmimi: 331'000€
Me hipoteke
Per me teper informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne 0682023631

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS675
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 331,000 €
  • Dhoma: 4
  • Dhomat e gjumit: 3
  • Tualetet: 2