APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK SPRING RESIDENCE NE VASIL SHANTO Për Shitje

213,000 €

Përshkrimi

APARTAMENTE NE SHITJE TEK PEPA GROUP NË VASIL SHANTO
-Tipologjia 2+1
-Siperfaqe 109m2
-orientim Juglindje
-kati 5 banim
-faze perfundimtare
Cmimi 1950€/m2
Spring Residence është një mundësi fantastike per shtepine tuaj te endrrave dhe për të zhvilluar Biznesin tuaj në hapësirat e kompleksit multi-funksional.
✓ Kompleks multi-funksional
✓ Lokacion perfekt
✓ Infrastrukturë e zhvilluar
✓ Hapësira rekreative
✓ Investim i sigurte
Per me shume info kontaktoni agjenten e prones

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS715
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: disanial.under_construction
  • Cmimi: 213,000 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 2