APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE GREEN COAST VILLAGE Për Shitje

500,000 €

Përshkrimi

Green Coast Village ndodhet ne nje pozicion strategjik përgjatë vijës bregdetare të Jonit, duke ofruar akses të lehtë në Aeroportin Ndërkombëtar të Vlorës në të ardhmen.
Rrini pranë pishinës mahnitëse dhe shijoni pamjet spektakolare të detit Jon
Shqipëria është një mundësi e jashtëzakonshme investimi që ofron një mënyrë jetese luksoze dhe një kthim premtues nga investimi. Kërkesa për prona për pushime në Shqipëri po rritet dhe pronat Green Coast Village janë projektuar për të përmbushur nevojat e pushuesve sezonalë ose të banorëve me kohë të plotë.

Green Coast, i cili pritet të strehojë 10,000 njerëz, do të bëhet një qendër e markave të preferuara, dyqaneve të pëlqyera dhe aktiviteteve gjatë gjithë vitit për të ofruar një mundësi të arritshme për mysafirët e saj.

Pajisjet luksoze të Green Coast Village janë thjesht të pakrahasueshme duke përfshirë:
- Pishinë
-Taracat e kopshtit
-Qendër fitnesi moderne
-SPA
-Sigurimi dhe recepsioni 4/7
-Bare dhe restorante dhe dyqan akulloresh, bistro.
-Galeria e arteve
- Shkëmbim
-3 butikë të nivelit të lartë
-7 Dyqane
-Farmaci
-Supermarket
-Qendër argëtimi
-Shkollë verore
-Shëtitorja përballë plazhit
-Parking ne terren dhe nentoke
-Shërbimet e dedikuara rezidente

Apartamenti 2+1 ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Green Coast Village, shume prane detit.
me siperfaqe 110.81 m2, 47m2 ambjent te perbashket, 26 m2 oborr, vend parkimi dhe depo 14 m2.
Me pamje te plote nga deti.

Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS863
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: disanial.under_construction
  • Cmimi: 500,000 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 2