APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK BULEVARDI I RI! Për Shitje

109,000 €

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Jordan Misja.
Ka siperfaqe totale: 70.1 m2 dhe siperfaqe neto: 60.4 m2
Ne faze ndertimi.
Cmimi: 1'550 euro/m2
Per me teper informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne 0682023631

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS729
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 109,000 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1