ZYRE PER QIRA PRANE STADIUMIT DINAMO Për Qira

1,000 € /Muaj

Përshkrimi

Jepet zyre me qera prane Stadiumit Dinamo.
Ambienti ndodhet ne katin e 2 pallat ekzistues.
Siperfaqe neto: 90 m2
Zyra eshte e organizuar ne kater ambiente pune, korridor shperndares, dy tualete dhe ballkon.
Ambienti eshte i investuar me parket.
Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitet e mundshme, qe e ben te pershtatshme pronen per tipologji te ndryshme biznesesh si: klinika estetike, dentare, zyra avokatie/noteriale etj..

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS734
  • Lloji i Pronës: Office
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 1,000 €
  • Dhoma: 4
  • Dhomat e gjumit: 3
  • Tualetet: 2