AMBIENT PER QERA PRANE STADIUMIT DINAMO, ISH-SHUSHICA! Dhënë me qira

500 € /Muaj

Përshkrimi

Ambienti ndodhet prane Stadiumit Dinamo, tek ish-shushica.
Te dhena mbi pronen:
Siperfaqe: 36.5me neto.
Kati: 0
Ne pjesen e jashte ka fasade me xham, e cila ben te mundur reklaminin e biznesit. Hapesira e brendshme eshte open-space, ne te cilen ndodhet dhe nje tualet. Vendodhja eshte teper e favorshme pasi ka akses te shpejte me rrugen kryesore.
Ambienti eshte pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesesh si: zyra, klinika estetike, sallon, berber, exchange etj..
Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitet e nevojshme per zhvillimin e nje biznesi.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS749
  • Lloji i Pronës: Commercial
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 500 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1