JEPET AMBJENT ME QIRA TEK KOMUNA E PARISIT! Për Qira

3,000 € /Muaj

Përshkrimi

Ambienti ndodhet tek Komuna e Parisit
Te dhena mbi pronen:
Siperfaqe: 230m2.
Kati 0.
Ambienti eshte i organizuar ne nje ambjent te madh open space , 2 ambjente te ndara ,hapsire per recepsion, dhome serversash,dhome teknike dhe tualete.
Ambienti eshte ka sistemin e aspirimit dhe kondicionere
I pershtatshem per zyra, palester,klinike etj.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS767
  • Lloji i Pronës: Commercial
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 3,000 €
  • Tualetet: 4