SHITET LOKAL TEK KOMPLEKSI MAGNET! Për Shitje

158,000 €

Përshkrimi

Shitet lokal tek Kompleksi Magnet, Tirane.
Informacion mbi ambientin:
• Siperfaqe neto: 53.2 m2.
• Siperfaqe verande: 60m2.
• Kati 0.
Organizimi:
• 1 Ambient
• Tualet.
Detaje te tjera:
• Sistem kondicionimi dhe aspirimi.
• Sistem kamerash ne te gjithe ambientin.
• Fasade xhami.
• Hapesire argetimi per femije.
• Sistem audio ne te gjithe ambientin.
• Ne gjendje pune.
• Brenda kompleksit.
• Me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS769
  • Lloji i Pronës: Bar / Restaurant
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 158,000 €